Kasıklarmda, karnımda ağrı var doktora gittim.

mrhaba erkeğm, kasklarmda, karnmda ağrı var doktra gttm..' Kanda: HDL KOLESTROL 65 ve RBC oranı: 5,87 çıktı ' idrar ise şöyle: Renk: SARI Görünüm: ŞEFFAF Dansite: 1,025 pH:5 Lökosit:NEG Bilirubin:NEG Urobilinojen:NOR Glikoz:NOR Nitrit:NOR Proten:NOR Eritrost:NOR Keton:NOR lökosit(idr mikrs)1-2

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınızda herhangi bir anormallik yok.