Sonuçlar şöyle: Dansite 1.025 ph 5.5 protein ++ glukoz neg. keton + bilirubin neg ürobilinojen neg. ?

Ürolojiye gittim yeniden tam idrar tahlili ve mikrobiyoloji testi istediler. Sonuçlar şöyle:Dansite 1.025ph 5.5protein ++glukoz neg.keton +bilirubin negürobilinojen neg.nitrit neg.lökosit neg.eritrosit neg.lökosit 2-3 her sahadaeritrosit 2-3 her sahadaYassı Epitel bol her sahadaMikrobiyoloji sonucu: Gram boyama Lökosit ve bakteri görülmediPatojen bakteri üremedi.Tahlil sonuçlarımla asistan ilgilendi ve aşırı aktif mesane olabilir diyerek Vesicare isimli 5 mg film tablet verdi. Bitince tekrar kontrole gelmemi istedi. Bir de sizin fikrinizi alabilir miyim, sonuçlarım hakkında?

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinizde protein çıkmış.Bu normal değil, aşağıda bu konuya dair bilgi bulabilirsinizhttp://tahlil.com/idrar-tahlilinde-protein-cikmasi-ne-anlama-gelir