Kasinti,bacaklarimda agri,dis eti kananasi sikayetim var.

Kasinti,bacaklarimda agri,dis eti kananasi sikayetim var.yasim 22. 2 senedir sigara kullanmiyorum.hemogram sonucum Rbc 6,0 3.6~5.7 Hgb 18,1 12.1~17.2 Hct 51.6 36.1~50.3 Pct 2.4 0~0.99 Diger degerler normal araliklarda

Tahlil.com Cevabı : Kan değeriniz yüksek, şikayetleriniz buna bağlıdır, hematoloji tarafından nedeni araştırılmalı ve ona göre tedavi verilmelidir..