Kayınpederim 80 yaşında İstanbul Cerrahpaşa da Onkoloji bölümünde

Merhabalar.Kayınpederim 80 yaşında İstanbul Cerrahpaşa da Onkoloji bölümünde 1 hafta yattı sonra eve getirdik.Pazar günü kan tahlili yapıldı.Doktorumuz (LÖKOSİT sayısı üst sınırda AUGMENTİN olabilir demiş. Ne anlama geliyor bu cümle açıklamasını yapabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Lökosit sayısı yüksek olması öncelikle enfeksiyon anlamına gelir, augmentin bir antibiyotiktir ve tedavi için verilmiştir..