Kese boyu notmal mi gebelik haftama gore..

Son 27 ekimde adet gordum ve suan hamileyim prgesteron dsuklugu sebebyle crineno jel kullaniyorum ve suan sewiyem dengelendi hcg sonuclarm gayt normal halde .vaginal ultrason ile kese gorundu bir hafta once kese boyu0.55cm olarak olculdu bgun ise 5 mm olarak.kese boyu notmal mi gebelik haftama gore

Tahlil.com Cevabı : 5-6 haftalık gebeliğe göre normal sınırlardadır..