Kilo alma ve kalp ağrısı şikayetlerim var.nefes daralması da başladı

Yaşım 19. 2 yıldır kilo alımım var ve kalp ağrım. son zamanlarda artan bir nefes daralması hissediyorum kan tahlili yaptırdım TSH:6,49 çıktı yürümeyi seven biriyim fakat az bir yol yürüsem bile kalbim ağrıyor. ޞu bir kaç gündür boğazlarmın altında sadece sol tarafta hafif şişlik var ağrı yapıyor.

Tahlil.com Cevabı : Bir tiroid bezi hastalığınız olabilir, beraberinde de Hipotiroidi sorunu. Kilo sorununuzda buna bağlı olabilir. TSH testiniz yüksek çıkmış.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun.