Kilo almak için ne yapmalıyım?

hocam ben suan 1,70 boyunda 46 kilo bayanım her yemekten sonra büyük abdeste cıkmam ve zayıflama sikayetmle dahiliyeye gittim 52 kiloydum 1 bucuk ayda 46 oldum.yapılan test sonuclarnda lökosit maksimum 5 olmalıyken 45, epitel 4 olmalıyken 25 cıktı bakteri üremesi yok kilo almak için ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Kilo almak için yemeniz gerekiyor. Kilo kaybınız devam ederse daha detaylı tetkiklerin yapılması gerekir.