Doktor antibiyotik verdi augmentin 1000mg ben kuskuda kaldım

merhabalar ben su an iki aylık hamileyim doktorumun yaptırmış olduğu tahlil sonucunda idrar testinde eritrosit-m 12 çıktı doktor antibiyotik verdi augmentin 1000mg ben kuskuda kaldım ne önerirsiniz. şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolları enfeksiyonu tanısında idrar tahlilinde lökosit görülmesi önemlidir ve idrar kültüründe üreme olmalıdır.