Kilom 63 ve boyum 1.66 Son ölçüldüğümle bunu hatırlıyorum . Sizce normal mi ? Balık etliyim ve biraz kiloluyum . Öneriniz ve yorumunuz nedir?

Merhabalar 14 yaşındayım ekimde 15 ime gireceğim . Kilom 63 ve boyum 1.66 Son ölçüldüğümle bunu hatırlıyorum . Sizce normal mi ? Balık etliyim ve biraz kiloluyum . Öneriniz ve yorumunuz nedir.?

Tahlil.com Cevabı : Hafif de olsa kilo fazlalığınız var.Yaşınız genç, düzenli spor yaparak fazla kilolarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.