Yaşım 15 sigara içiyorum 2 haftayı geçti ailem kan tahlili yapıcam diyor korkuyorum

 Yaşım 15 sigara içiyorum 2 haftayı geçti ailem kan tahlili yapıcam diyor korkuyorum yapsalar bişe çıkar mı ? acaba lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sigara içip içmediğinizi anlamak için özel nikotin testleri yapılır.Bunlar da her merkezde çalışılan testler değildir.Ancak bu yaşta sigara içmeni doğru bulmuyoruz.En kısa sürede bırakmanı dileriz.