Kıyafetler üzerinden ilişki yaşadık hamile kalır mıyım?

Erkek arkadasmla surtunerek iliskiye girdk uzerimde bi sey yoktu erkek arkadasmin ic camasiri ve pijamasi vardi surtunurken bosaldi kontrol ettim bulasmis mi diye ama anlamadim bana yardim edin hamile kalir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşumu yok denecek kadar azdır.