Kız arkadaşım beni boşalttıktan sonra hepsini dışarı tükürdü geride kalan pen*ste kalanları da selpakla ikimiz sildik

 Kız arkadaşım beni boşalttıktan sonra hepsini dışarı tükürdü geride kalan pen*ste kalanları da selpakla ikimiz sildik elime değdim bilmiyorum ama ellerimızide sildik ben elime su döktüm selpakla sildim pantolonuma sildim 1 2 dk sonra kız arkadaşımın vajınasına soktum yumurtlama günüydü hamıie kalır mı?

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinde beş gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.