Kız arkadaşım hala hamile olduğunu düşünüyor. 3 gün sonra test yapacağız?

 Kız arkadaşım hala hamile olduğunu düşünüyor. 3 gün sonra test yapacağız. Eğer testte sonuç hamile çıkarsa ne yapabiliriz ? Çocuk karnında büyümeden müdahale yapabilir miyiz?

Tahlil.com Cevabı : Eğer pozitif çıkarsa bir kadın doğum uzmanına başvurun.