Kız arkadaşım ile arkadan ilişkiye girdim biraz sperm içine kaçtı ve bundan 5-6 saat sonra kanama geldi

Kız arkadaşım ile an*l ilişkiye girdim biraz sperm içine kaçtı ve bundan 5-6 saat sonra kanama geldi gelen kan kahverenginde ne olabilir ?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde vajinaya da temas olabilir.Arkadaşınızın kızlık zarı yırtılmış olabilir eğer kanama vajinadan geldiyse.