Merhaba idrar testinde çift çizgi gördüm.Kan tahlilinde sonucum 2246.93.Kaç haftalık hamileyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu değere göre tahmini olarak 5 haftalık hamile olduğunuz görülüyor. Ancak gebeliği doğrulayacak olan durum kadın doğum doktorunun ultrason muayenesi sonrasında keseyi görmesidir.
Sitemize bulunan gebematiği kolaylıkla kullanarak siz de gebelik haftanızı hesaplayabilirsiniz.