Kız arkadaşım ile en başta ağızdan birleşimde bulunduk ve boşaldım, yaklaşık yirmi dakika sonra pen*sim vajinasına değdi ?

Kız arkadaşım ile en başta ağızdan birleşimde bulunduk ve boşaldım, yaklaşık yirmi dakika sonra pen*sim vajinasına değdi ama bende herhangi bir boşalma durumu bulunmuyordu. Kız arkadaşım panik halinde. Hamilelik riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinde beş gün veya daha fazla gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapın.