45 yaşında bir bayanım şiddetli ve uzun süren gecikmeli bir mens dönemi geçirdim?

45 yaşında bir bayanım şiddetli ve uzun süren gecikmeli bir mens dönemi geçirdim... gerekli tettikler yapıldı bunun sonucunda Betahcg değerim 2224 olarak geldi... hamile olmadığıma göre bu değerden ne anlamalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik dışında da Beta HCG değerinin yüksek çıktığı durumlar olabilir, doktorunuz bu yönde ilave tahliller de isteyebilir.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsinizhttp://tahlil.com/beta-hcg-kantitatif-b-hcg-gebelik-testi