Kız arkadaşım pen*simle oynarken zevk suyu gelmiş.Daha sonra kız arkadaşım bir kaç dk sonra unutarak elini vajinasına değdirmiş.

Kız arkadaşım pen*simle oynarken zevk suyu gelmiş.Daha sonra kız arkadaşım bir kaç dk sonra unutarak elini vajinasına değdirmiş. Bu durumda hamile kalma gibi bi durumu olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluula ilişki nedir, hamile kalınır mı? adlı makalemizi okuyunuz lütfen...