Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ..6 defa idrar testi yaptım farklı zamanlarda negatif çıktı hamile isem 3 aylık olmam gerekiyordu.

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ..6 defa idrar testi yaptım farklı zamanlarda negatif çıktı hamile isem 3 aylık olmam gerekiyordu. Doktor muayenesinde adet düzensizliği sorunuyla gittim 2 hafta önce ultrason muayenesinde sol tarafımda kist çıktı ve doktor hamilelik gibi bir konudan söz etmedi sizce hamile mi

Tahlil.com Cevabı : Hayır..