kız arkadaşım son kaç gündür midem bulanıyor başım ağryo diyor önerinizi nedir?

hocam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım kız arkadaşımın vajinasına girmedim ama zevk suları karıştı ama ben ne içine nede dışına boşalmadım boşaldığım zanam peçeteye boşaldım bundan yirmi gün önce yaşadık ama kız arkadşım son kaç gndür midem bulnyr başm ağrye diyr önerinizi ndr?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu temas etmiş olsa dahi, bu yolla hamile olma olasılığı çok düşüktür. Bu kadar erken dönemde bulantı ve baş ağrısı olmaz. Belirtiler psikolojik gibi görünüyor.