kiyafetlerle bi sey yasadik ikimizde de pantolon vardi

3 ay once kiyafetlerle bi sey yasadik ikimizde de pantolon vardi ancak adet oldum sadece gecen ay erken adet oldum. Yine de hamile olma ihtimalim var mi diye korkuyorum. Arada bir kasiklarima agri giriyor.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelikten söz edilmez. Kasık ağrılarınız için doktora başvurmalısınız.

s********** :

10 haziran da ilişkiye girdik sürtünerek. boşalma olmadı. zevk suyu da olmadı sanirim ayin 21 inde adet olmam gerekiyordu her ay düzenli adet gören biriyim bu ay olmadım hamile kalma rıskim var mıdır midem cok bulanıyor ayrıca

Cevap:

Herhangi bir meni teması olmadığında gebelikten bahsedilmez. Adet düzensizliğinin farklı sebepleri olabilir. Kadın doğum uzmanından yardım alabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

t*********** :

sevgilimle arkadan ilişkiye girdik tam boşaldım derken cıkardım ve sanırm sperm vajınaya temas oldu peceteylen sildik ama bilmiyoruz adet kanamasına 12 gun var acaba bişi warmıdır

Cevap:

İhtimal düşük ama vardır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.