Kız arkadaşım sürekli kilo aldım diyor. Acaba sıkıntıdan olabilir mi?

kız arkadaşım sürekli kilo aldım diyor. Acaba sıkıntıdan olabilir mi? Içine boşalmadım ama kız arkadaşım çok korkuyo ?

Tahlil.com Cevabı : Sperm vajinaya temas etmediği sürece hamilelik olmaz. İçi rahat değilse, adet gecikmesi durumunda test yaptırabilirsiniz.