19 gundur adet gecikmem var ne yapmalıyım..

İyi günler 15.03.2014 tarihinde adet olduktan sonra nişanlımla 04.04.2014 tarihinde iliskiye girdik ve hala hastalanmadim hamilemiyim acaba korkuyorum 5 defa idrar testi yaptirdim negatif cikti i 19 gundur adet gecikmem var 2 gün önce tekrar yaptim yine negatif cikti hala hamile olma riskim var mi

Tahlil.com Cevabı : Kanda Beta HCG bakılmasını öneririz, negatif ise korkulacak bir şey yoktur..