Kız arkadaşım uzun zamandır adet olmuyor, adetten 3 gün önce biz sürtünmeyle ilişkiye girdik

Kız arkadaşım uzun zamandır adet olmuyor. adetten 3 gün önce biz sürtünmeyle ilişkiye girdik o zamandır adet olmuyor.adetinin üzerinden 40 gün geçti 40 gündür adet olmuyor ama bu arada kız arkadaşımda polikistik over var onun yüzünden olmuyor olabilir mi 3 defa hamilelik testi yaptık bir şey çıkmadı.

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.