Bir gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik erkek arkadaşim vajinamın üzerine boşaldı

Bir gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik erkek arkadaşim vajinamın üzerine boşaldı ve sürtünmeye devam etti bu durum boşalma sonrası 10 saniye kadar sürdü ve durumu farkettigimde hemen vajinamı temizledim yarım saat içinde de ertesi gün hapı içtim hamile olma olasılığım var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma olasılığın çok düşük tatlım.