Kız arkadaşımda eşofman iç çamaşırı ve günlük ped vardı. Sürtünme yaşadık gebelik ihtimali var ?

Sürtünme yolu ile ilişki yaşadık. Kız arkadaşımda eşofman iç çamaşırı ve günlük ped vardı. Ben de ise eşofman ve boxer vardı.Ben boşalırken kız arkadaşım sürtünmeye devam etti. 18 saat sonra ella kullandık. Adeti de bugün 5 gün gecikti. hamilelik söz konusu mudur ?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden gebelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.