Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik uzerimizde kiyafetlerimiz vardi erkek arkadasim uzerime bosaldi

Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik uzerimizde kiyafetlerimiz vardi erkek arkadasim uzerime bosaldi elime menisi degdi sonra vajinama dokundum elimi ama iliskinin ertesi gunu adet oldum adetim biteli 3 gun oldu suan kasiklarimda agri var 2 gundur acaba hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bir ilişkide hamile kalma olasılığı  yoktur.