Kız arkadaşımın ile arkadan ilişkiye girdik pen*sim çok büyük olduğundan arkasından kan geldi sorun olur mu?

 Kız arkadaşımın ile an*l ilişkiye girdik pen*sim çok büyük olduğundan arkasından kan geldi sorun olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkiler doğal olmadığından bu tür durumlara yol açabilir.Anüste zorlanmaya bağlı yırtılmalar da olabilir.