Kız arkadaşımla 2 gün önce gündelik elbiselerimizle sürtünme yoluyla beraber olduk ve elbiseme boşaldım?

Kız arkadaşımla 2 gün önce gündelik elbiselerimizle sürtünme yoluyla beraber olduk ve elbiseme boşaldım.onunda pantolonunda hafiften ıslanma oldu yan etkisi olur diye ertesi gün hapı icirmedim kasıklarında adet sancısı gibi sancıları oluyor bakire olduğu için çok tedirgin hamile kalmış olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde gebe kalma olasılığı yok .Rahat olun.