Kız arkadaşımla 4 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık?

Kız arkadaşımla 4 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ben ilişkiyi yaşamadan 15 dakika önce boşalmıtım ve silmedim 15 dakika geçtikten sonra sürtünme gerçekleşyi korkuyoruz adet günü bittiği 3 gün olmuştu hamile kalabilme olasılığı nedir tedavisi varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Özellikle genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur. Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....

n*********** :

Sevgilimle 13 gun once sürtünme yoluyla iliskiye girdik üzerimizde sort ve ic çamaşıri vardi uzerimdeyken bosaldiysa vajinama sperm gelmis olabilir mi kiyafetten? Adetim 5 gun gecikti psikolojik midir cok fazla düşünüyorum butun yorumlarinizida okudum ama yoksa hamile miyim lütfen cevap verin

Cevap:

Bu durumda gebelikten söz edilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.