Kız arkadaşımla 9 aydır ilişki yaşıyorum askerden sonra evlenicez ama son üç dört gündür midem bulanıyor kusuyorum diyor ,,,

Kız arkadaşımla 9 aydır ilişki yaşıyorum askerden sonra evlenicez ama son üç dört gündür midem bulanıyor kusuyorum diyor hamile olmasından korkuyoruz bir buçuk aydır adet olmadı test yaptık negatif çıktı sizce bu belirtiler hamilelik midir?

Tahlil.com Cevabı : Psikolojik olduğunu düşünüyorum. Adet olmazsa kan tahlili ile doğrulayabilirsiniz