İlişkiye gireli 20 gün oldu. 20.gun ıdrar testı yaptım sonuc negatıf cıktı. Adetimde 6 gün gecikti. Test doğru sonuc vermiştir değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Sadece test sonucunuza göre gebe olmadığınızı söyleyebiliriz.İçiniz rahat olsun diye adetinizde gecikme devam ederse bir de beta hcg kan testi yaptırabilirsiniz

O******* :

merhaba adetime 8 gün var ama ben beta hcg testi yaptırdım sonuç 4,43 çıktı (negatif) doğrumudur acaba?

Cevap:

Aceleniz neydi de bu kadar erken yaptırdınız.Gebelik testinin en ideal ne zaman yapılacağına dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/gebelik-testi-nedir-ne-zaman-ve-nasil-gebelik-testi-yapilir/

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.