Kız arkadasımla arkadan iliskiye girdım.iliski sırasında icine bosalma olmadı .bu durumda hamile kalır mı?

26 yasında erkegim kız arkadasımla pazar gunu an*l iliskiye girdım.iliski sırasında icine bosalma olmadı dısarı bosaldım ama bosaldıktan hemen sonra silip ılıskıye devam ettık.bu durumda hamile kalır mı?

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişkilerde meninin vajinaya teması olmadığı sürece hamilelik şansı bulunmamaktadır.