Kız arkadaşımla düzenli ilişkiye giriyoruz ama içine hiç boşalmadım

 Kız arkadaşımla düzenli ilişkiye giriyoruz ama içine hiç boşalmadım 5i adet günüydü olmamış 2 defa test yaptık negatif çıktı hamile midir sizce

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.