Kızlık zarım bozulmadan erkek arkadaşımla beraber oldum. Ve bunun akabinde arkadan da ilişki yaşadık

 Kızlık zarım bozulmadan erkek arkadaşımla beraber oldum. Ve bunun akabinde arkadan da ilişki yaşadık. Ertesi zamanlarda adetim 2ay gecıktı. Gebelık testı alıp yaptık. Sonuc testin C tarafında tek kırmızı cızgı cktı bu nedemektır

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...