Kiz arkadasimla elbiselerimiz ustunuzdeyken surtunme yoluyla ikiski yasadik

kiz arkadasimla elbiselerimiz ustunuzdeyken surtunme yoluyla ikiski yasadik ve sonra zevk suyumu ben kiz arkadasimin sag karin boşluğuna sürdüm bize bi sorun acarmi acaba 5 gun sonra adet gunu geldi ve ağrısi cok olmasindan dolayi bir agri kesici içti adet gununden erken bitti acaba bir sorun acarmi

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde sorun olmaz..