Merhaba 08.06.2014 piknikte kene ısırdı 09.06.2014 fark ettim

Merhaba 08.06.2014 piknikte kene ısırdı 09.06.2014 fark ettim HASEKİ hastanesinde keneyi çıkardılar. İSTANBUL ilinde kene ısırmasından korkmayın dediler kan testi vs. bir şey yapılmadı aklımda şüphelerim var ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz. TEŞEKKÜR EDERİM.

Tahlil.com Cevabı : Hastaneden söylenen doğru olabilir, ancak bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına gitmenizi öneririz..