Kız arkadaşımla geçen ay ilişki yaşadık, 2 hafta sonra kanaması oldu

Merhabalar, siteden pek anlamadığım için burafan iletişime geçtim umarım bir sakıncası yoktur. Kız arkadaşımla geçen ay ilişki yaşadık, 2 hafta sonra kanaması oldu. Bu ayki kanaması da 2 gün gecikmiş ve içinde çok büyük bir korku var. Gebelik şuan mümkün mü? Test yaptırmaya ihtiyaç var mı?

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.İlişki sonrası adet kanaması görülmüş ise hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık yüzlerce yazı yayınladık.Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....