Kız arkadaşımla ilişkiye girdim içine boşalmadım ama zevk suyu gitmiş olabilir acaba hamile kalırmı ?

hocam .Kız arkadaşımla ilişkiye girdim içine boşalmadım ama zevk suyu gitmiş olabilir acaba hamile kalırmı ? adet oldu 10 gün sonrada ilişkiye girdik.. şimdiden teşekür ederim hocam.

Tahlil.com Cevabı : Evet bir ihtimal var. Adet dönemini bekleyin 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.