Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. Zevk suyu gelmiş olabilir. Hamile mi?

Merhaba hocam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bende boxer vardı ama o çıplaktı boşaldıktan sonra sürtünmeye devam ettik boxer ıslaklığı dışarı çıkmıştı kız arkadaşımın vajinasına değişmiş olabilir bu tür durumda hamile kalma ihtimali nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olasılığı düşük olsa da mevcuttur. Adet gecikmesi 1 haftada fazla yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.