Kiz arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık 29 haziranda kesinlikle içine boşalma olmadı ama zevk suyunun buluşmasından korkuyoruz

Kiz arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık 29 haziranda kesinlikle içine boşalma olmadı ama zevk suyunun buluşmasından korkuyoruz.iliskiden sonra 2 kez adet oldu.iliskiden yaklaşık 1 ay sonra 3 gun arayla 2 kez idrar testi yaptık 2 side negatif.sonra içimiz rahat etmeyince kanda gebelik testi yaptırdık o da negatif cikti ama sonuç kağıdında bi değer yazmiyodu gebelik testi negatif yazıyordu.7 eylülde 3. Adetini olması gerekiyordu olmadı hala hamile olmasından korkuyoruz sizce bu kadar şeye rağmen hamilelik var midir ?

Tahlil.com Cevabı :

Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.