Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. İkimizinde iç çamaşırlarımız varken temas kurduk.Bunun sonucunda gebelik oluşabilir mi?

Merhaba, Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. İkimizinde iç çamaşırlarımız varken temas kurduk. Ben iç çamaşırıma boşaldıktan sonra bir süre ona sürtünmeye devam ettim. Onun iç çamaşırına geçme ve burdan da vajinaya ulaşma ihtimali var mıdır? Bunun sonucunda gebelik oluşabilir?

Tahlil.com Cevabı : Erkek arkadaşıyla veya kız arkadaşıyla tam olmayan bir cinsellik beraberlik sonrası, çamaşır veya giysiye boşalma olduğunda hamilelik yok denecek kadar azdır.Bu durumda hamilelik tek bir koşulda olabilir.Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan vajina ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır.Böyle bir durum varlığında yani bir şüphe durumunda ise yapılması gereken beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.