Gebelik testi yaptım iki çizgi biri silik çıktı bugün de kan testi yaptırdım sonuç 321.72 çıktı sonuç nedir sizce ?

Merhabalar iyi akşamlar , adetim 5 gün gecikti certain gebelik testi yaptm iki çizgi biri silik çıktı bügünde kan testi yaptırdım sonuç 321.72 çıktı sonuc nedir sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz çok yüksek, kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz..