Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üstümde esşofman onda ise tayt vardı

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üstümde esşofman onda ise tayt vardı 1 gün geçtikten sonra iç çamaşırında kahverengi noktalar olduğunu ve duş aldığında kahverengi akıntı geldiğini söyledi kızlık zarı tahrişmi olmuştur ? bozulmamıştır diyin lütfen

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler varkan bozulma olmaz..