Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üzerimizde kıyafetler yoktu ?

Merhaba... Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üzerimizde kıyafetler yoktu ama vajina pen*s başına hiç denk gelmedi, fakat ilişkiden 3 gün sonra kız arkadaşımın vajinasından 1 damla kan geldi coğunluğu beyaz birazı kırmızı olan bir sıvı bu nedir öğrenmek istiyorum...

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşının muayene olması gerekir, kızlık zarının zedelenmesi de ihtimaller arasındadır