Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim hiç bir şekilde boşalma olmadı ve kız arkadaşım 2 gün sonra adet dönemine girdi.Hamile olabilir mi?

Merhaba hocam ben kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim hiç bir şekilde boşalma olmadı ve kız arkadaşım 2 gün sonra adet dönemine girdi normal olarak hamile olma olasılığı var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet görmesi gebe olmadığını göstermektedir.