Boşaldıktan sonra elimi peçete sildim 5 ya da 10 dk sonra kız arkadaşımın vajinasına dokundum .Hamile kalmış olabilir mi?

Boşaldıktan sonra elimi peçete sildim 5 ya da 10 dk sonra kız arkadaşımın vajinasina dokundum içeri girme olmadı. Bu durumda hamile kalma riski olabilir mi?En son adeti 4 ağustosta olmuştu.

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda gebelik oluşma  ihtimali yoktur.