Kız arkadaşımla yumurtlama zamanında kondomsuz ilişkide bulunduk içine boşalmasamda zevk suyundan şüphelendik?

 Kız arkadaşımla yumurtlama zamanında kondomsuz ilişkide bulunduk içine boşalmasamda zevk suyundan şüphelendik adetinde gecikce 5 gündür devam ediyor gebelik testi yaptırsak sonuç verir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi sonuç verir.