Kızım 19 yaşında kolesterol76.trigliserit83 ldlkoesterl18 ast 19 demir 40 demir bağ kap336

Kızım 19 yasinda kolesterol76.trigliserit83 ldlkoesterl18 ast 19 demir 40 demir bağ kap336 ttotaldemirbağkap 376 ldh 190 indirekt bilirubin H yaziyor ancaktotal ve direk eksikkodlama Aso27 tahlili yorumlarmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Tahll.com'a soru sorarken tahlillerinizin normal değerlerini de mutlaka belirtiniz....