Kızım 2 yaşında kan değeri düşük çıkıyor tahlillerinde bir anormallik yok?

 Kızım 2 yaşında kan değeri düşük çıkıyor tahlillerinde bir anormallik yok ama 3 aydır kan ilacı kullandığım halde çokta istenilen seviyede değil 10. 9 normalmi sorun nedir?

Tahlil.com Cevabı : Hb değerinden bahsediyorsanız düşük bir değer, kansızlık bulgusu